Masło do codziennej pielęgnacji tatuażu i skóry Neba® doskonale nawilża i odżywia skórę.

Masło do tatuażu

Profesjonalnie zrobiony i zadbany tatuaż to forma sztuki na ciele, a także oryginalna pamiątka na całe życie. Jednak każdy, kto decyduje się na taką formę ozdabiania, powinien wiedzieć, jaka pielęgnacja będzie dla niego odpowiednia. Obecnie na rynku jest dostępnych wiele produktów, które warto wybrać, aby zagwarantować swojemu tatuażowi najlepszą ochronę?

Masło do pielęgnacji tatuażu (tattoo butter) i ciała – dlaczego warto?

Masło do tatuażu Neba powstało z myślą o świadomej i kompleksowej pielęgnacji, która spełni oczekiwania każdego. Jest w 98% oparte na naturalnych składnikach i chroni skórę zarówno podczas tatuowania, jak i w czasie procesu regeneracji.

Dobroczynne składniki masła do tatuażu Neba oraz ich wpływ na skórę

Bogaty skład i drogocenne składniki to cechy dobrego masła do ciała, a także domena wszystkich naszych kosmetyków. Wyjątkowa kompozycja w 98% z naturalnych produktów sprawia, że każdy tatuaż będzie piękny i idealnie wygojony.

Masło do tatuażu (tattoo butter) Neba ma w swoim składzie:

Nasze masło odżywia skórę, redukuje uczucie swędzenia, gwarantuje intensywne nawilżenie, i przyspiesza gojenie. Dzięki temu sprawia, że tatuaż przez długi czas zachowuje żywe barwy oraz wyraźne kontury. To kompozycja odżywczych maseł i olejów stworzona konkretnie do pielęgnacji tatuaży przez kosmetologów i ekspertów. Sprawdź nasz kosmetyk i przekonaj się o tym na własnej skórze!

Fantastyczne zapachy masła Neba

Chcemy, by masło służące do codziennej pielęgnacji tatuażu było też źródłem radości. Z tego powodu postawiliśmy na przyjemne zapachy: oprócz uwielbianego przez naszych klientów i klientki klasycznego zapachu czarnej magnolii, w ofercie mamy teraz także zapach mango przywodzący na myśl wakacje na egzotycznej wyspie oraz szalony zapach gumy balonowej. Wybierz ten, który najlepiej pasuje do Twojego temperamentu, a już zawsze będziesz pamiętać o tym, by dbać o zarówno świeży tatuaż, jak i ten wygojony. Codzienne nakładanie masła jest niezwykle satysfakcjonujące, gdy tej czynności towarzyszy ulubiony zapach.

Świadoma pielęgnacja tatuażu w zgodzie z naturą

Dlaczego warto wybrać linię pielęgnacyjną i ochronną od Neba? To nie tylko nowa generacja kosmetyków do tatuażu – to także świadomy wybór i filozofia, w zgodzie z którą zdecydowanie warto żyć. Produkty Neba są:

Tattoo Butter od Neba – wegańska receptura, która dba o piękny wygląd tatuażu

Masło Neba do codziennej pielęgnacji skóry pokrytej tatuażem to kompozycja drogocennych składników, w których zawarte są wszystkie witaminy i właściwości odżywcze potrzebne do regeneracji skóry w okresie gojenia i po jego zakończeniu. Profesjonalna i naturalna pielęgnacja jest teraz w zasięgu ręki.

Neba to najlepsza ochrona dla wytatuowanej skóry i najlepszy wybór, aby świadomie dbać o skórę na co dzień. Nasze kosmetyki są odpowiednie dla wegan i entuzjastów naturalnych rozwiązań, a ich skuteczność jest potwierdzona pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów.